Satış, Iade ve Teslimat Sözleşmesi

TESLİMAT VE İADE KURALLARI

-Kargo ücretimiz Alıcı Ödemelidir. Kargo Ücretleri Ürün Sayfasında Desi/kg = Fiyat şeklinde belirtilmiştir.
-Sipariş vermiş olduğun ürünün kargo çıkışı  iş günü saat 14:30'a kadar olanlar aynı gündür.
-Kargo yola çıktıktan en geç 24 saat sonra takip numarası kargo firması tarafından SMS ile bildirilmektedir.
-Belirtilen adreste bulunmaman durumunda, paketin 3 (üç) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. Belirtilen 3 (üç) iş günü içerisinde paketini kargo şubesinden teslim alman gerekmektedir. Aksi taktirde siparişin tarafımıza iade edilir. 

1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ DEĞİŞİM/İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

- Kutusu bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsin. Kullanılmış, kırılmış ve GÖNDERİLEN HEDİYELERİN Ambalajı Açılmış, Kullanılmış,  ürünler kabul edilmeyecektir.

2. İADE NASIL YAPABİLİRİM?


- Whatsapp kısmından iade talebi oluşturabilirsiniz.

 -Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğun ürünler bize ulaştıktan sonra 2 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve ürün bedeli (taşımacılık ücreti hariç) tarafınıza yatırılır. Geri ödemeler banka süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankan üzerinden takip etmeni rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

 

 

3.İADE  KARGOSU İÇİN ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM? 
 

 

Kusurlu ürünler haricinde kargo ücreti iadelerde MÜŞTERİYE aittir.

 

 

4. SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR? Tüm siparişler  iş günü (14:30'a kadar gelen siparişler) aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Sipariş sonrası verilen telefon numarasına SMS ile kargo takip numarası gelmektedir.

 

GidaAromasi.Com - Yüksek Konsantrasyon Uygun Fiyat Bol Çeşit Gıda Aromaları